Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

 
  • Vitajte na POMOCNÍČEK.sk

    Občianske združenie, ktoré pomáha rodinám s inak obdarenými detičkami.

Volám sa Vladko Lazebník, mám 7 rokov a v decembri 2008 mi diagnostikovali akútnu lymfatickú leukémiu.

Odvtedy sme s maminou absolvovali množstvo vyšetrení, a dní strávených v nemocnici v Bratislave na detskom onkologickom oddelení. V januári 2011 diagnostikovali aj môjmu tatinovi rakovinu semenníkov a vyšetrenia, operácie a liečbu absolvuje v týchto mesiacoch aj on. Množstvo liekov, vitamínov a náklady na cestovné nakoľko sa obaja liečime v Bratislave jednoducho naša mamina ako vyučená predavačka nevie a ani nemôže zarobiť nakoľko sa stará o nás a môjho mladšieho bračeka Maťka.

Naše našetrené peniažky sa míňajú a preto sa obraciame na vás s prosbou o finančnú podporu. Ďakujem.

Vladko s rodinou dostal od darkyne sl.Súkenníkovej poukaz v hodnote 500€ na financovanie základných životných potrieb, nakoľko rodina sa ocitla v núdzi z dôvodu onkologického ochorenia syna Vladka a neskôr aj otca rodiny.

ŽIADOSŤ O POMOC

V prípade, že ste jednou z rodín, ktoré potrebujú našu pomoc, prosím neváhajte nás kontaktovať.

PODPORTE NÁS

Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte. Je len na vás, akým spôsobom to urobíte. Možností je viac.

NAŠE PROJEKTY

Naše združenie organizuje rôzne podujatia s cieľom získať finančné prostriedky, ktoré následne putujú na pomoc zdravotne znevýhodneným deťom.

Narodenie dieťaťa je tá najkrajšia chvíľa v živote rodičov. Od tejto chvíle sa život stáva krajším, veselším, šťastnejším...

Deň za dňom dieťatko rastie, napreduje, učí sa novým veciam... no nie vždy tomu tak je. Nemá každá matka to šťastie, aby porodila zdravé dieťa a nemá každé dieťa to šťastie, narodiť sa zdravé. Ak ho aj má, môže mu veselé detstvo prekaziť zákerná choroba. Od tohto momentu sa začína nekonečný kolobeh vyšetrení, terapií, rehabilitácií a liečení. Neustále striedanie pocitov radosti a smútku, nádeje a beznádeje, odhodlania a strachu.

A práve pre tieto situácie je tu POMOCNÍČEK. Občianske združenie, ktoré vzniklo za účelom, pomáhať týmto deťom a ich rodičom, či už finančne, materiálne alebo emocionálne.

 

Novinky

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov