Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Naše projekty

3. ROČNÍK BEH NÁDEJE

Po dvoch úspešných rokoch nášho športovo – charitatívneho podujatia s názvom Beh Nádeje sme neváhali zorganizovať aj ten tretí. Sobota 3.9.2016 patrila nám!

Čítať ďalej: .. 

2. ROČNÍK BEH NÁDEJE

V sobotu 19.9.2015 sa konal druhý ročník nášho športovo-charitatívneho podujatia Beh Nádeje. Celá akcia dopadla podľa našich predstáv. Počasie nám prialo a bežci sa zúčastnili v hojnom počte.

Čítať ďalej: .. 

1. ROČNÍK BEH NÁDEJE

Sobota 6.9.2014 bola pre POMOCNÍČEK o.z. veľkým dňom. Športovo-charitatívne popoludnie bolo prvým podujatím tohto druhu, napriek tomu však dopadlo nad očakávania! V rámci registrácie, či už online alebo na mieste , sa prihlásilo 353 bežcov.

Čítať ďalej: .. 

8. Benefičný ples plný hviezd

Prehupli sme sa do Nového roka 2021 s nádejou, že všetko sa zrazu zlepší a my budeme žiť naše staré životy a zachovávať naše staré zvyky. Žiaľ nie je tomu tak a ani náš 7-ročný zvyk – tradícia Benefičného plesu plného hviezd nebude mať svoje pokračovanie ďalším ročníkom v Dome kultúry v Seredi s 300 hosťami.

Čítať ďalej: .. 

7. Benefičný ples plný hviezd

Už po siedmy krát s radosťou a láskou pripravujeme náš Benefičný ples plný hviezd, ktorý sa bude konať v sobotu 8.2.2020 o 19:00 už tradične v priestoroch Domu kultúry v Seredi. Pri prípravách plesu sme nezaháľali a snažili sme sa pre hostí pripraviť jedinečný večer plný zábavy a zážitkov.

Čítať ďalej: .. 

6. Benefičný ples očami nováčika

Kto by pred piatimi rokmi povedal, že z benefičného plesu Pomocníček sa stane jeden z vrcholov plesovej sezóny v Seredi a jej okolí? A predsa sa tak stalo. Je za tým neúnavná a poctivá práca jeho organizátorov a zároveň rastúci záujem ľudí pomáhať dobrej veci.

Čítať ďalej: .. 

6. Benefičný ples plný hviezd

V sobotu 2.2.2019 privítame v Dome kultúry v Seredi našich ctených hostí na šiestom ročníku Benefičného plesu plného hviezd. Počas večera vystúpia známe tváre slovenskej hudobnej scény ako Lina Mayer, Samuel Tomeček či Bystrík Banda. Tanečné umenie predvedie Miro Bruise Žilka a Nikola Détáriová s jej vycvičeným psíkom Blissou. Večerom bude tradične sprevádzať skvelá Adela Vinczeová. Príjemné prostredie, chutné jedlo, sladký catering a štedrá tombola sú už pre našich hostí samozrejmosťou.

Čítať ďalej: .. 

5. Benefičný ples plný hviezd

„Myšlienky sú ako hviezdy, ale ja v nich zatiaľ nedokážem rozoznať nijaké súhvezdia.“ John Green, autor knihy Na vine sú hviezdy.
Vybrať iba jediný výnimočný moment, ktorým by sa dal charakterizovať 5. ročník benefičného plesu POMOCNÍČEK, je nemožné. Preto poďte spolu so mnou objavovať jednu hviezdu za druhou.

Čítať ďalej: .. 

4. Benefičný ples plný hviezd

Po roku prišiel opäť! Náš benefičný ples plný hviezd hostil plesajúcich ľudí už po štvrtý krát. Dom kultúry v Seredi praskal vo švíkoch, nakoľko záujem o ples je obrovský. No pre všetkých 330 hostí bol tento večer plný zážitkov a známych osobností. Večerom už tradične sprevádzala skvelá  moderátorka a nepísaná  patrónka združenia – Adelka Banášová.

Čítať ďalej: .. 

3. Benefičný ples plný hviezd

Posledný januárový piatok sa niesol v znamení tretieho ročníka nášho Benefičného plesu plného hviezd. Prípravy naň boli dlhé a náročné, no samotný ples stál naozaj za to. Pre všetkých bol pekným zážitkom.

Čítať ďalej: .. 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 20 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov