Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Benefičný ples plný hviezd

Už po siedmy krát s radosťou a láskou pripravujeme náš Benefičný ples plný hviezd, ktorý sa bude konať v sobotu 8.2.2020 o 19:00 už tradične v priestoroch Domu kultúry v Seredi. Pri prípravách plesu sme nezaháľali a snažili sme sa pre hostí pripraviť jedinečný večer plný zábavy a zážitkov.

 

Neodmysliteľnou súčasťou večera je úžasná moderátorka a naša nepísaná ambasádorka Adela Vinczeová. O zábavu sa v tento večer postarajú ako hudobní, tak aj taneční hostia. Do tanca bude hrať skvelá skupina Bystrík Banda spolu s DJ SONIC a po polnoci ich vystrieda rapper KALI a DJ BURIAN. O tanečné číslo sa postará skupina THE PASTELS a tiež malé nádejné hviezdy Veronika a Janko Susányioví s ukážkami štandradných a latino tancov. Adrenalín v sále stúpne vďaka Trial Show majstra sveta Jána Kočiša, ktorý predvedie číslo na bicykli.
Ako každý rok, aj tento je cieľom plesu získať čo najvyšší výťažok, ktorý použijeme na vybavenie nášho druhého Denného Centra POMOCNÍČEK a na úhradu prvých rehabilitačných pobytov pre detičky so zdravotným znevýhodnením. Pre tento účel bola pre deň plesu vyhlásená verejná zbierka s názvom 7. Benefičný ples plný hviezd zapísaná do registra verejných zbierok pod číslom verejnej zbierky 202-2020-002386 na všeobecne prospešný účel rozvoja ochrany zdravia. Verejná zbierka sa bude vykonávať do prenosných pokladničiek.
Tešíme sa na Vás, priatelia!

Zápisnica z verejnej zbierky      Predbežná správa verejnej zbierky       Záverečná správa verejnej zbierky 

ples2020 Medium

 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov