Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

5. Vianočný Benefičný koncert

5. Vianočný Benefičný koncert

V stredu 30.novembra 2016 o 19-tej hodine zahájila Adriana Poláková začiatok nášho jubilejného piateho Vianočného Benefičného koncertu. Od tohto koncertu sa začal písať piaty rok našej existencie.

Na hviezdnom obsadení sme si teda dali záležať trošku viac ako inokedy. ÁNO nášmu koncertu povedali známi speváci ako Zuzana Smatanová, Richard Muller, Thomas Puskailer či Twiins. Všetky hudobné čísla boli nezabudnuteľné. Ako je už u nás tradíciou, koncert sa niesol aj v duchu odovzdávania finančných darov. Miško, Terezka, Elliska a Maxík dostali od nášho združenia finančný dar vo výške 500€. Dominikovi venovala finančný dar 400€ pani Kolláriková. Obdarované však bolo aj naše združenie. Nesmierne si vážime výťažok z bazárika hračiek na ZŠ Fándlyho v Seredi, na ktorom žiaci vyzbierali krásnych 210,50€ a opäť si ako obdarovaných vybrali práve nás. Tiež ďakujeme za poukaz na  desať hodín canisterapie od Happy Babies. Program koncertu bol spestrený krstom nášho piateho charitatívneho kalendára s názvom Malí-veľkí umelci s Danielom Hevierom. Krstnou mamou sa stala Aďka Poláková a spolu s mamičkami detí z kalendára  popriala kalendáru veľa šťastia, mnoho predaných kusov a pokrstila ho farebným pieskom, z ktorého sú vytvorené dielka v kalendári.  Vďaka vstupnému sa nášmu združeniu podarilo získať krásny výťažok vo výške 2.500€. Predajom kalendárov a voňavých omaľovaniek od Adriany Polákovej sme získali ďalších 720€. Všetkým, ktorí tento pekný večer prežili s nami a tým pomohli, zo srdca ĎAKUJEME!


O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov