Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

 
  • Vitajte na POMOCNÍČEK.sk

    Občianske združenie, ktoré pomáha rodinám s inak obdarenými detičkami.

Lilianka sa narodila deň po predpokladanom termíne pôrodu. Mala akčný príchod, nakoľko sa mi odlupovala placenta, krvácala som do dutiny brušnej a museli mi robiť akútnu sekciu.

Liluška bola vraj 15-20 minút bez kyslíka, museli ju oživovať. Ani v najhoršom sne by ma nenapadlo, aké to môže mať následky. Lilianka má detskú mozgovú obrnu - spastickú kvadruparézu s extrapyramídovými hyperkinézami. Vo svojich šiestich rokoch je ležiaca, plienkovaná, rozpráva po "liliankovsky" ale aj tak je to náš najväčší poklad. Stále zháňame finančné prostriedky, aby sme zmiernili a zlepšili zdravotný stav Lilianky.


Prosíme Vás o finančnú pomoc pri zakúpení špeciálneho kočíka, ktorý by sme veľmi potrebovali. Finančná situácia v našej rodine je už dlhý čas podpriemerná. Otec Lilianky je ZŤP, je po vážnej operácii.

 

Lilianke darovalo o.z. POMOCNÍČEK 500€ na dofinancovanie špeciálneho kočíka.

ŽIADOSŤ O POMOC

V prípade, že ste jednou z rodín, ktoré potrebujú našu pomoc, prosím neváhajte nás kontaktovať.

PODPORTE NÁS

Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte. Je len na vás, akým spôsobom to urobíte. Možností je viac.

NAŠE PROJEKTY

Naše združenie organizuje rôzne podujatia s cieľom získať finančné prostriedky, ktoré následne putujú na pomoc zdravotne znevýhodneným deťom.

Narodenie dieťaťa je tá najkrajšia chvíľa v živote rodičov. Od tejto chvíle sa život stáva krajším, veselším, šťastnejším...

Deň za dňom dieťatko rastie, napreduje, učí sa novým veciam... no nie vždy tomu tak je. Nemá každá matka to šťastie, aby porodila zdravé dieťa a nemá každé dieťa to šťastie, narodiť sa zdravé. Ak ho aj má, môže mu veselé detstvo prekaziť zákerná choroba. Od tohto momentu sa začína nekonečný kolobeh vyšetrení, terapií, rehabilitácií a liečení. Neustále striedanie pocitov radosti a smútku, nádeje a beznádeje, odhodlania a strachu.

A práve pre tieto situácie je tu POMOCNÍČEK. Občianske združenie, ktoré vzniklo za účelom, pomáhať týmto deťom a ich rodičom, či už finančne, materiálne alebo emocionálne.

 

Novinky

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov