Zavolajte nám: 0905 233 467
Školská 1, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2015

Karinka Vojtaššáková

Karinka sa narodila spolu so svojou sestričkou v 37. týždni, sestrička je našťastie zdravá. Karinka má 3 rôčky a trápi ju DMO, zatiaľ sama nechodí, ľavú rúčku nepoužíva, no najväčší pokrok v motorike urobila po absolvovaní rehabilitačného pobytu v Adeli centre v Piešťanoch.

Táto liečba je však veľmi drahá. Chceli by sme ju ešte absolvovať, aby sme dosiahli ďalšie zlepšenie jej pohybových funkcií, preto by pobyt mohol zvýšiť dcérkine šance na zlepšenie jej zdravotného stavu.

 Pre jej zlepšenie zdravotného stavu nám odporučili aj operáciu tzv. Ulzibát, ktorú vykonávajú špecialisti v Krakowe a Kladne. Preto sa snažíme získať finančnú podporu aj takýmto spôsobom, nakoľko sami s manželom to finančne nezvládneme.

Pre Karinku by bolo veľmi prospešné pravidelne absolvovať rehabilitáciu v Adeli a snáď intenzívnou rehabilitáciou zmenšiť potrebu vykonať následnú operáciu. Obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc. Každé jedno euro bude využité na liečbu našej dcérky.

Karinka dostala od POMOCNÍČEK o.z. finančný dar vo výške 500€.

O nás

Občianske združenie Pomocníček poskytuje pomoc handicapovaným deťom do 15 rokov s telesným a mentálnym postihnutím z dôvodu vývojového poškodenia mozgu a deťom s onkologickými ochoreniami. 

Od roku 2015 Pomocníček spolupracuje aj s občianskym združením Naše Motýliky.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Školská 1
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk