Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

 
  • Vitajte na POMOCNÍČEK.sk

    Občianske združenie, ktoré pomáha rodinám s inak obdarenými detičkami.

Volám sa Aneta, som hrdou matkou dvoch detičiek Leo-6ročný a Ella Zara 3-ročná.

Ellinke 28.10.2014 diagnostikovali leukémiu. Odvtedy sa liečime ne detskej onkológii v Košiciach. Dovtedy sme super fungovali, nastal zlom, keď nám Ellinka začala teplotovať začiatkom októbra. Vybrali sme antibiotiká, bolo o.k. Dobrala ich a znovu teplotovala, nemala chuť do jedla a bola unavená, vraveli sme si, že je choručká, tak to prejde. Cez víkend 25 a 26teho októbra už mala vysoké teploty, ale stále sme ich vedeli zraziť. 27ho sme zašli k obvodnej, vzala jej CRP a mala 117,hned nás poslala do nemocnice. V nemocnici 28ho nám primár odobral krvný obraz, a doniesol nám do izby výsledky, na to nikdy v živote nezabudnem. povedal nám, že malinká nám môže každú chvíľu zomrieť, také má slabé výsledky krvi. Hneď nám objednal helikoptéru a ta preniesla Ellinku do nemocnice do Košíc a odvtedy sa liečime....Je to veľmi ťažké. Stratila som aj zamestnanie. odvtedy sa nám zmenil celý život. Ja s Ellinkou v nemocnici a muž so synčekom doma, je druháčik. Často chodievame do nemocnice, je to ďaleko 100km a je to finančne náročné.

Ella Zara dostala od občianskeho združenia POMOCNÍČEK finančný dar vo výške 500€.

ŽIADOSŤ O POMOC

V prípade, že ste jednou z rodín, ktoré potrebujú našu pomoc, prosím neváhajte nás kontaktovať.

PODPORTE NÁS

Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte. Je len na vás, akým spôsobom to urobíte. Možností je viac.

NAŠE PROJEKTY

Naše združenie organizuje rôzne podujatia s cieľom získať finančné prostriedky, ktoré následne putujú na pomoc zdravotne znevýhodneným deťom.

Narodenie dieťaťa je tá najkrajšia chvíľa v živote rodičov. Od tejto chvíle sa život stáva krajším, veselším, šťastnejším...

Deň za dňom dieťatko rastie, napreduje, učí sa novým veciam... no nie vždy tomu tak je. Nemá každá matka to šťastie, aby porodila zdravé dieťa a nemá každé dieťa to šťastie, narodiť sa zdravé. Ak ho aj má, môže mu veselé detstvo prekaziť zákerná choroba. Od tohto momentu sa začína nekonečný kolobeh vyšetrení, terapií, rehabilitácií a liečení. Neustále striedanie pocitov radosti a smútku, nádeje a beznádeje, odhodlania a strachu.

A práve pre tieto situácie je tu POMOCNÍČEK. Občianske združenie, ktoré vzniklo za účelom, pomáhať týmto deťom a ich rodičom, či už finančne, materiálne alebo emocionálne.

 

Novinky

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov