Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

 
  • Vitajte na POMOCNÍČEK.sk

    Občianske združenie, ktoré pomáha rodinám s inak obdarenými detičkami.

Dcérka sa mi narodila v 28. týždni, má 3-komorový hydrocefalus, spastickú diparézu, operáciu očí.

Do dvoch rokov sme cvičili Vojtovu metódu a bola len ležiaca, videla si len svoje prsty keď si ich dala pred oči a podarilo sa jej pretočiť do jednej strany. Objavili sme magnetickú stimuláciu v meste Šoproň v Maďarsku a vtedy to začalo. Začala vnímať svet, plaziť, štvornožkovať a dokonca aj za držania rúk začala chodiť. Aby sa jej stav stále zlepšoval chodíme po Slovensku i Maďarsku a absolvujeme mnoho terapií. Dcérka má dnes 4 roky a jej zdravotný stav sa zlepšil, ale ostáva nám do jej 7 roku dosť práce, aby bola na tom lepšie. Je veľká šanca na zlepšenie jej zdravotného stavu. Teraz by bolo najvhodnejšie pre dcérku Adeli - nácvik chôdze. Všetko je finančne nákladné, preto Vás touto cestou chcem poprosiť o finančnú pomoc pre pokračovanie ďalších liečení, procedúr, ktoré jej pomôžu zlepšiť jej zdravotný stav.

Miriam Weissová z Trnavy dostala finančný dar od pána Náhlika ml. sumu 500€.

Miriamka mohla aj vďaka peňažnému daru od p. Náhlika ml. absolvovať rehabilitačný kurz v Adeli Centre v Piešťanoch. Veríme, že ju tento pobyt posunie o krok vpred. Držíme palce, Miriamka.

ŽIADOSŤ O POMOC

V prípade, že ste jednou z rodín, ktoré potrebujú našu pomoc, prosím neváhajte nás kontaktovať.

PODPORTE NÁS

Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte. Je len na vás, akým spôsobom to urobíte. Možností je viac.

NAŠE PROJEKTY

Naše združenie organizuje rôzne podujatia s cieľom získať finančné prostriedky, ktoré následne putujú na pomoc zdravotne znevýhodneným deťom.

Narodenie dieťaťa je tá najkrajšia chvíľa v živote rodičov. Od tejto chvíle sa život stáva krajším, veselším, šťastnejším...

Deň za dňom dieťatko rastie, napreduje, učí sa novým veciam... no nie vždy tomu tak je. Nemá každá matka to šťastie, aby porodila zdravé dieťa a nemá každé dieťa to šťastie, narodiť sa zdravé. Ak ho aj má, môže mu veselé detstvo prekaziť zákerná choroba. Od tohto momentu sa začína nekonečný kolobeh vyšetrení, terapií, rehabilitácií a liečení. Neustále striedanie pocitov radosti a smútku, nádeje a beznádeje, odhodlania a strachu.

A práve pre tieto situácie je tu POMOCNÍČEK. Občianske združenie, ktoré vzniklo za účelom, pomáhať týmto deťom a ich rodičom, či už finančne, materiálne alebo emocionálne.

 

Novinky

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov