Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Charitatívny kalendár

Projekt v podobe charitatívneho kalendára sa pomaličky stáva tradíciou. Aj tentokrát sme pre Vás pripravili krásny stolový kalendár s úsmevnými fotografiami hendikepovaných detičiek. Do kalendára je zapojených sedem detičiek. V kalendári môžete vidieť terapie, cvičenia či pomôcky, ktoré týmto detičkám pomáhajú posúvať sa vpred.

Tieto deti deň čo deň bojujú o maličké pokroky, preto má kalendár príznačný názov "Bojovníci v akcii". Cena kalendára je 5€. Výťažok z predaja bude rovným dielom rozdelený pre Emku, Nikolku, Ninku, Tobiaska, Alexíka, Martinka a Dominika.

 

Do tretieho ročníka charitatívneho kalendára bolo zapojených sedem hendikepovaných detičiek. Ich maminy usilovne predávali kalendáre svojim priateľom, kamarátom, známym, kolegom... Naše združenie podporovalo predaj na svojich akciách a tiež prostredníctvom on-line predaja. Vďaka ľuďom, ktorí si kalendár zakúpili, aby im spríjemňoval rok 2015, bola vyzbieraná suma vo výške 12 789€. Každé z detičiek v kalendári bolo obdarované sumou 1 827€. Veríme, že vďaka tejto čiastke budú môcť malí – veľkí bojovníci Emka, Nikolka, Tobiasko, Alexík, Ninka, Martinko a Dominik bojovať ďalej za svoje pokroky, aby mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Ďakujeme všetkým za podporu v podobe zakúpenia kalendára! Pomáhame vďaka Vám!

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov