Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Charitatívny kalendár

„Malí – veľkí bojovníci“. To je názov 2.charitatívneho kalendára nášho občianskeho združenia. Oproti minulému roku je to kalendár pomáhajúci piatim detičkám – Emke, Nikolke, Dominikovi, Alexíkovi a Tobiaskovi.

Názov kalendára ich všetkých dokonale vystihuje! Sú to bojovníci, ktorí sa chcú aspoň trošku priblížiť svojim rovesníkom. Na každej z fotiek rozdávajú nádherné úsmevy, ktoré Vám budú spríjemňovať celý rok 2014. Kúpou tohto kalendára im pomôžete robiť malé krôčiky vpred. Všetkým drobcom držíme palce!

Malými – veľkými bojovníkmi sú všetky detičky, ktoré nemali to šťastie narodiť sa zdravé. Patrí k nim aj Nikolka, Emka, Tobiasko, Alexík a Dominik, ktorí sú súčasťou nášho druhého charitatívneho kalendára s príznačným názvom. Stolový kalendár s ich fotografiami sa úspešne predával a vďaka ľuďom, ktorí si ho zakúpili, bola pre týchto päť bojovníkov vyzbieraná suma 5 170€. Každý z nich dostal finančný dar vo výške 1 034€. Túto sumu použijú ich maminy podľa uváženia na zlepšenie zdravotného stavu a životných podmienok svojich inak obdarených detí. Veríme, že aj táto kvapka v mori pomôže.

Držíme malým – veľkým bojovníkom a ich rodinám palce!

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov