Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Charitatívny kalendár

Vo štvrtok 15.10.2015 sme pokrstili náš štvrtý charitatívny kalendár s názvom „Aj ja som Pomocníček“. V kalendári je odfotografovaných osem inak obdarených detičiek – Emka, Alexík, Tobiasko, Gregorko, Melisska, Nikolka, Martinko a Lucka. Pozvanie na fotenie prijalo tiež 19 známych tvárí, ktoré od vzniku nášho združenia podporili niektorú z našich akcií svojou účasťou.

Keďže aj maminky detí sú osobnosťami pre ich nekonečnú lásku, trpezlivosť, obetavosť a bojovnosť, aj ich nájdete na stránkach kalendára. Príprava bola naozaj poctivá a aj dlhá, celých 10 mesiacov!Po prvý krát sme sa rozhodli kalendár pokrstiť. Krstili sme štvorlístkami s prianiami mamičiek pre svoje deti. Pripíjali sme si originálne – detským šampanským. Na samotnom krste, ktorý sa konal v útulných priestoroch tanečnej školy Petra Modrovského Dansovia, sme privítali detičky s rodinami, niektoré z osobností a tiež sponzorov. Vďaka nim sme kalendár vytlačili v množstve 3300ks s nulovými nákladmi. Krstnými rodičmi sa stali Adelka Banášová, Adriana Poláková, Simona Martausová, Johny Mečoch, Miroslav Bruice Žilka a Samuel Tomeček. Veríme, že vďaka výťažku, ktorý bude detičkám prerozdelený do posledného centu rovným dielom, sa každému naplní aspoň jedno z prianí. 

Vo februári sme uzatvorili projekt štvrtého charitatívneho kalendára. Všetko sme spočítali a vyšla nám krásna suma  14.065€. Každé z detičiek v kalendári bolo obdarované sumou 1.758€. Alexík, Tobiasko, Martinko, Gregorko, Emka, Nikolka, Lucka a Melisska môžu tak absolvovať ďalšie terapie, ktoré ich posunú vpred, či zakúpiť pomôcky, ktoré im uľahčia život. V mene mamičiek týchto inak obdarených detí srdečne ďakujeme každému, kto si zakúpil kalendár na rok 2016 a týmto spôsobom pomohol dobrej veci. Ďakujeme tiež všetkým známym osobnostiam, ktoré prepožičali svoju tvár do nášho kalendára. Každá z týchto osobností v minulosti nejakým spôsobom podporila naše združenie, za čo si ich vážime. Aj oni sú naši Pomocníčkovia!

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov