Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Charitatívny kalendár

Už po piaty krát sme pre Vás pripravili náš charitatívny kalendár. Po predošlom ročníku nebolo ľahké vymyslieť jeho tému. No nechali sme sa inšpirovať Barborkou Kožíkovou Lichou, ktorá svoj kalendár s jej nádhernými kresbami a veršami Daniela Heviera zanechala ako spomienku na seba na tomto svete. Je už totiž anjelom, ktorý sa na svet díva zhora...

Nafotili sme milé malé umelecká dielka z farebného piesku s rúčkami a nôžkami inak obdarených detičiek Emky, Alexíka, Lucky, Melissky, Gregorka, Tobiaska, Samka, Teuška, Vladka a Sebastiánka a každé dielko je sprevádzané krásnym a zamyslenia hodným veršíkom od pána Daniela Heviera. Pána Heviera považujeme za otca nášho 5. Charitatívneho kalendára. Keďže sa krstu nemohol zúčastniť, jeho krstnou mamou sa stala naša verná Pomocníčka Adriana Poláková. Na našom 5. Vianočnom benefičnom koncerte sme spolu s maminkami detičiek kalendár pokrstili farebným pieskom, zaželali sme mu šťastie, veľa predaných kusov a poslali sme ho do sveta.

Predávali maminky, predávali sme my a spoločne sme získali 9.420, 50€. Tento krát, sme však sumu nedelili rovným dielom, ale každá maminka pre svoje dieťatko získala toľko, koľko kalendárov sa jej podarilo predať. V rodinách, kanceláriách a na mnohých iných miestach sa ocitlo takmer 3.000ks kalendárov, z čoho sa nesmierne tešíme a veríme, že všetkým bude náš kalendárik spríjemňovať celý rok 2017.

ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE POMÁHAŤ!

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov