Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Blog

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Ak máte akokoľvek inak obdarené dieťa, stáva sa to pre Vás životnou cestou, na ktorú Vás nikto nevyškolil a ani finančne nepripravil! Okrem toho, že je ťažké situáciu vôbec spracovať a prijať, je tam kopec informácii, ktoré sa musíte učiť, čeliť im a k tomu riešiť, za čo to všetko vlastne riešiť budete.

Lieky, výživové doplnky, rehabilitácie, pobyty, špeciálne pomôcky, častokrát rôzna strava, cestovanie na vyšetrenia... to všetko stojí nemalé peniaze.
Môžeme sedieť a nadávať tu na štát alebo môžeme využiť “šancu” a zbierať 2%.!

Predstavte si, že máte inak obdarené dieťatko, prosíte svojich blízkych a priateľov o ich 2% z daní z príjmu, oslovujete priateľov, ktorí majú firmy atď. Samozrejme veľa ľudí Vám chce pomôcť, čo je úžasné. Nájdete POMOCNÍČEK o.z., ktoré Vám sprostredkuje Vaše vyzbierané 2%.

Keď prídu na účet do POMOCNÍČKA úplne všetky peniaze od darcov, tak Vám ich POMOCNÍČEK odošle. Následne Vy musíte vydokladovať všetko, čo ste svojmu inak obdarenému dieťatku zaobstarali. Nie, nemôže to byť len tak hocičo! POMOCNÍČEK o.z. prísne dodržiava všetky pravidlá a každoročne podlieha niekoľkodňovej kontrole audítora. Takto pomôže ročne viac ako 100 rodinám z celého Slovenska. Bohužiaľ, počet rodiniek stále stúpa.

90% vyzbieraných 2% odchádza do rodín pre ich deti a 10% ostáva pre POMOCNÍČEK o.z. na úhradu nákladov súvisiacich s registráciou, príjmom a evidenciou 2%, ale tiež vďaka nim sme zriadili prvé centrum, zakúpili vlastnú budovu a momentálne pracujeme na prerábke a zriadení druhého centra.
2% sú veľká pomoc pre každého! Vďaka nim môžu celý rok rodičia finančne pokryť všetky vyššie uvedené potrebné záležitosti pre svoje dieťatko.
Častokrát sú to neuveriteľné sumy! No tie sú iba dôkazom snaživých a úžasných mamičiek a štedrých darcov.

Touto cestou chceme poďakovať za dôveru rodičom, ktorí zbierajú 2% cez POMOCNÍČEK o.z. a zároveň, každému kto daruje 2% priamo POMOCNÍČKOVI!
My osobne máme pred touto pomocou obrovský rešpekt, je to pre nás veľká zodpovednosť!
Ak by Vám nebolo niekedy niečo jasné, zavolajte nám, alebo napíšte, radi vysvetlíme.

blog2

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov