Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Iné

Naše občianske združenie pomáha detičkám, ktoré si vyžadujú špeciálnu starostlivosť z dôvodu zdravotného postihnutia. Pomáhame im zväčša finančne, aby mohli absolvovať rôzne terapie a rehabilitácie, ktoré ich posúvajú vpred.

Finančné prostriedky získavame rôznymi spôsobmi – cez 2% daní, od sponzorov, darcov no tiež z výťažkov z podujatí, ktoré organizujeme. Za každým finančným príspevkom je človek, ktorý nám prejavil dôveru, že s peniazmi naložíme správne a dal nám právo rozhodnúť, komu bude pomoc nasmerovaná. My si našich darcov nesmierne vážime, preto sme sa  rozhodli v sereďskom Zámockom parku vybudovať Lavičku vďaky a pokoja ako znak nášho  veľkého poďakovania ľuďom, ktorí nám pomáhajú.

Na tomto mieste môžu načerpať novú silu  a energiu do každého dňa. Je to síce maličkosť, no veríme, že to naši priaznivci ocenia a na lavičke nájdu chvíľku pokoja. Dňa 16.5.2016 sme lavičku spolu s pánom primátorom a prednostom pokrstili a nechali ju slúžiť každému, kto si na ňu sadne.

Nech Vám slúži, priatelia a ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE POMÁHAŤ!

 

 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov