Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Benefičný ples plný hviezd

Po roku prišiel opäť! Náš benefičný ples plný hviezd hostil plesajúcich ľudí už po štvrtý krát. Dom kultúry v Seredi praskal vo švíkoch, nakoľko záujem o ples je obrovský. No pre všetkých 330 hostí bol tento večer plný zážitkov a známych osobností. Večerom už tradične sprevádzala skvelá  moderátorka a nepísaná  patrónka združenia – Adelka Banášová.

Ples Pomocníček 2017 1
 Tento krát si však vzala aj posilu, a to svojho priateľa  Viktora Vinczeho, ktorý bol príjemne naladený a  ochotne Adelke asistoval  nielen pri fotení s plesajúcimi hosťami, ale aj  pri žrebovaní tomboly. Ples bol tradične otvorený videom, tento krát  veľmi vtipne  v podaní dvojice Cuky a Luky. Tanečné  kolo zahájil folklórny súbor Šaľan a do tanca ľudí zapojil tiež ďalší hosť večera –  profesionálny tanečník Mirec Bruice  Žilka. Ľudia sa bavili nielen na hity od DJ Lomba, no tiež od skupiny F.U.N.K.I.E.Z., ktorá  vystúpila naživo.  Obrovskú  zábavu urobili svojim vystúpením ďalší hostia – dvojica Gipsy Čáve známymi piesňami na rómsku  nôtu. 

 Charitatívny význam nášho plesu je jednoznačný už z názvu. Priamo na plese bolo odovzdaných 500€ rodine s hendikepovanými  dvojičkami, a to vďaka dražbe dvoch vstupeniek. Rodina Hanusová vydražila lístky za 200€, POMOCNÍČEK pridal ďalších 300€ a  krásna suma putuje až do Sniny.

Výťažok z plesu ako vždy pozostáva zo vstupného, z predaja tombolových lístkov a zo zárobku v bare. Tento rok to bola rekordná suma vo výške 8.202€. Výťažok bude použitý na zakúpenie pomôcok pre deti so špeciálnymi potrebami v podobe sedátok Go To Seat, ktoré skvalitnia a spríjemnia život týmto deťom.
Veľká vďaka patrí všetkým vystupujúcim, všetkým plesajúcim hosťom a v neposednom rade každému, kto akokoľvek priložil ruku k dielu a urobil tento večer krajším!

ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE POMÁHAŤ!

Fotky z plesu nájdete v galérii

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov