Zavolajte nám: 0905 233 467
Školská 1, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Benefičný ples plný hviezd

Po roku prišiel opäť! Náš benefičný ples plný hviezd hostil plesajúcich ľudí už po štvrtý krát. Dom kultúry v Seredi praskal vo švíkoch, nakoľko záujem o ples je obrovský. No pre všetkých 330 hostí bol tento večer plný zážitkov a známych osobností. Večerom už tradične sprevádzala skvelá  moderátorka a nepísaná  patrónka združenia – Adelka Banášová.

Ples Pomocníček 2017 1
 Tento krát si však vzala aj posilu, a to svojho priateľa  Viktora Vinczeho, ktorý bol príjemne naladený a  ochotne Adelke asistoval  nielen pri fotení s plesajúcimi hosťami, ale aj  pri žrebovaní tomboly. Ples bol tradične otvorený videom, tento krát  veľmi vtipne  v podaní dvojice Cuky a Luky. Tanečné  kolo zahájil folklórny súbor Šaľan a do tanca ľudí zapojil tiež ďalší hosť večera –  profesionálny tanečník Mirec Bruice  Žilka. Ľudia sa bavili nielen na hity od DJ Lomba, no tiež od skupiny F.U.N.K.I.E.Z., ktorá  vystúpila naživo.  Obrovskú  zábavu urobili svojim vystúpením ďalší hostia – dvojica Gipsy Čáve známymi piesňami na rómsku  nôtu. 

 Charitatívny význam nášho plesu je jednoznačný už z názvu. Priamo na plese bolo odovzdaných 500€ rodine s hendikepovanými  dvojičkami, a to vďaka dražbe dvoch vstupeniek. Rodina Hanusová vydražila lístky za 200€, POMOCNÍČEK pridal ďalších 300€ a  krásna suma putuje až do Sniny.

Výťažok z plesu ako vždy pozostáva zo vstupného, z predaja tombolových lístkov a zo zárobku v bare. Tento rok to bola rekordná suma vo výške 8.202€. Výťažok bude použitý na zakúpenie pomôcok pre deti so špeciálnymi potrebami v podobe sedátok Go To Seat, ktoré skvalitnia a spríjemnia život týmto deťom.
Veľká vďaka patrí všetkým vystupujúcim, všetkým plesajúcim hosťom a v neposednom rade každému, kto akokoľvek priložil ruku k dielu a urobil tento večer krajším!

ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE POMÁHAŤ!

Fotky z plesu nájdete v galérii

O nás

Občianske združenie Pomocníček poskytuje pomoc handicapovaným deťom do 15 rokov s telesným a mentálnym postihnutím z dôvodu vývojového poškodenia mozgu a deťom s onkologickými ochoreniami. 

Od roku 2015 Pomocníček spolupracuje aj s občianskym združením Naše Motýliky.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Školská 1
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk