Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Benefičný ples plný hviezd

Dňa 25.1.2014 sa začala písať história benefičného plesu v Seredi, ktorý bol organizovaný pod záštitou nášho združenia. Dali sme mu výstižný názov „Benefičný ples plný hviezd“, lebo plný hviezd skutočne bol! Moderátorkou prvého ročníka bola Adela Banášová, ktorá svojim originálnym humorom bavila všetkých naokolo.

Zábavný bol tiež kúzelník Jozef Talostan, ktorý svojimi trikmi publikum očaril. Tanečné kolo otvoril profesionálny tanečník Jozef Herák s partnerkou. Prvú dávku tanca a zábavy namixoval DJ MIMO a ukončil Miroslav Bruice Žilka svojim, takmer svetoznámym, tanečným číslom. Po ňom hral do tanca Samuel Tomeček s kapelou. Bohatú tombolu prišiel moderovať známy celebritný pár Michal Kubovčík a Zuzka Šebová. Všetky naše hviezdy sa pohybovali medzi ľuďmi, ochotne sa s nimi fotili či rozprávali.


Atmosféra plesu bola veľmi príjemná a najmä sršala dobrosrdečnosťou. Aj vďaka tomu sa nám podarilo získať výťažok vo výške krásnych 3500€. Peniaze budú rozdelené detičkám, ktoré ich potrebujú, aby svoj osud zvládali ľahšie. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na druhý ročník!

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov